Artikler

7 resultater

7 resultater funnet med valgt filtrering
  1. Åpenhetsloven 2.0?

    Åpenhetsloven har vært på agendaen lenge, og mange virksomheter har allerede gjort en betydelig innsats for å etterleve kravene. Ta kontakt med SANDS, som tilbyr Norsk Industris medlemsbedrifter hjelp.

  2. – Den lokale rådgivningen var avgjørende

    Berry Packaging Norway AS meldte seg inn Norsk Industri i 2019 og fikk høre om NHO Pensjon. Svein Egestad er lidenskapelig opptatt av emballasjehåndtering og gode kundeforhold. Derfor falt valget på den pensjonsleverandøren som han synes hadde tydelig fokus på bærekraft og kunne tilby god lokal oppfølging.

  3. Circle K - en totalløsning for din bilpark

    Circle K tilbyr Norges største nettverk av stasjoner og en komplett løsning som hjelper deg som bedrift med å redusere de totale transportkostnadene. Som medlem av Norsk Industri får både bedriften og de ansatte svært gode betingelser og rabatter på alle Circle K-stasjoner.

  4. CircleK tilbyr firmakort med lading

    Circle K tilbyr en integrert løsning for ladere hjemme og på arbeidsplassen og leverer ladebokser til privat- og firmamarkedet, herunder også prosjektering og installasjon.