Hopp til hovedinnhold

logo

  • Forsiden
  • Finn kompetansetilbud
  • Kurs og arrangement i Norsk Industri
  1. Norsk Industri
  2. Dette jobber vi med
  3. Kompetanse
  4. Søk kompetansetilbud
1392 resultater:
  1. Møbelfakta

    https://www.norskindustri.no/kampanjesider/mobelfakta
  2. Informasjon om behandling av personopplysninger i Norsk Industri

    Norsk Industri behandler personopplysninger i henhold til lov om personopplysninger.

    https://www.norskindustri.no/personvernerklaring
  3. Konjunkturrapporten 2025: Markedsadgang og energi er avgjørende for industrien

    Fjoråret var et godt år for mye av industrien i Norge, med sterk vekst i omsetning og sysselsetting. 2025 forventes også å bli et år med god aktivitet for store deler av industrien og økt sysselsetting. Men det er store forskjeller mellom industriens delbransjer.

    https://www.norskindustri.no/konjunkturrapporten/aktuelt/konjunkturrapporten-2025-markedsadgang-og-energi-er-avgjorende-for-industrien Aktuelt, Nyhet konjunkturrapporten
  4. Slik kutter du EPS

    Bruk av glødetråd eller varmekniv ved kapping gir et rent snitt og hindrer at EPS rives opp og spres i naturen.

    https://www.norskindustri.no/kampanjesider/eps-gruppen/aktuelt/slik-kutter-du-eps Aktuelt
  5. Styret

    Styret i Maling & Lakkindustriens Forbund:

    https://www.norskindustri.no/kampanjesider/malingoglakk/om-oss/styret
  6. Ekornes Contract

    https://www.ekornes-contract.com/en
  7. Håndtering av fisk i EPS-kasser

    Hvordan sikre håndteringen av fisk i EPS-kasser? Vi gir deg praktiske råd og påpeker kritiske punkt du må være oppmerksom på. Her finner du også standard for 20 kg kasser.

    https://www.norskindustri.no/kampanjesider/eps-gruppen/aktuelt/handtering-av-fisk Aktuelt , Plastindustri
  8. Investering i miljøteknologi er lønnsomt

    Norge har verdens mest avanserte og miljøeffektive vaskeri. Delegasjoner fra hele verden kommer til Nor Tekstils nye hotellvaskeri på Berger i Skedsmo kommune for å se og lære. Vaskeriet sto ferdig i 2018. På grunn av høyt lønns- og kostnadsnivå i Norge kombinert med et prispresset marked, var det tvingende nødvendig å investere i ny teknologi.

    https://www.norskindustri.no/konjunkturrapporten/gode-eksempler-2020/investering-i-miljoteknologi-er-lonnsomt Aktuelt , Renseri og vaskeri konjunkturrapporten
  9. Etablering av full verdikjede for EPS i Norge

    Pilotprosjekt for innsamling, sortering og komprimering av EPS er i gang. Målet for prosjektet er å gjøre bruken og avhendingen sirkulær.

    https://www.norskindustri.no/kampanjesider/eps-gruppen/aktuelt/etablering-av-full-verdikjede-for-eps-i-norge Aktuelt
  10. Oppgradering av ovn gir økt effektivitet, varmegjenvinning og redusert NOx-utslipp

    Elkem har besluttet å investere i en betydelig oppgradering på ovn 1 ved Elkem Salten. Ved siden av å styrke levetiden og effektiviteten til ovnen, vil oppgraderingen redusere NOx-utslippene med opp mot 50 prosent, samt at arbeidsmiljøet i produksjonen forbedres.

    https://www.norskindustri.no/konjunkturrapporten/gode-eksempler-2020/oppgradering-av-ovn-gir-okt-effektivitet-varmegjenvinning-og-redusert-nox-utslipp Aktuelt konjunkturrapporten
  • Forrige
  • Side 123 av 140
  • 1
  • ...
  • 122
  • 123
  • 124
  • ...
  • 140
  • Neste

Norsk Industri

  1. Org. nr. 952151266

Adresse

Besøksadresse:

Næringslivets Hus Middelthunsgate 27

Postadresse:

Postboks 7072 Majorstuen 0306 OSLO

Personvern og vilkår

  • Personvernerklæring
  • Juridiske betingelser

Kontakt

  • Telefon: 23 08 88 00
  • post@norskindustri.no
  • Kontaktinfo
  • Facebook
  • X/Twitter
  • LinkedIn